FAQ:

(Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy)
************************

...jaká je gramáž u deky US Rangers?

Odpověď:  Deka je velmi hutná, s garmáží 529 g/m2
************************

... pláštěnka Vz. 85, je podle Vás koncipována jako Polské či Madarské poncho nebo jako Československá pláštěnka VOP 69, tedy že se ze dvou kusů dá postavit přístřešek?

Odpověď:  Pláštěnka strážní je určená k ochraně těla při pochůzce pohraniční stráže, tedy jako plášť s tím, že nemá rukávy, ale otvory pro ruce, aby se mohla držet  zbraň.  Není uzpůsobená na zhotovení přístřešku, nebo stanu.
************************

...jaké je složení materiálu u oblečení socialistické výstroje ČSLA, například pletených rukavic, nebo vojenských kalhot?

Odpověď: Československá armáda za socializmu neměla na výstroji označení jaké je materiálové složení. Nebylo označeno ani jak se mají věci ošetřovat, prát a podobně. Z tohoto důvodu tedy nemáme možnost zjistit, z jakého materiálu je výstroj složená. Jedná se o věci, které přesahují ze soializmu do dnešní doby a dál vojsku slouží bez uvedených označení.
************************

...musím se registrovat, nebo přihlašet?

Odpověď:  Nemusíte se registrovat a nakoupit můžete a zboží obdržíte. Registrace je svobodná volba a registrováním získáte výhody, např podrobný přehled o svém  objednání, nemusíte vyplňovat dodací údaje, můžete získat výhody při opakovaném nákupu. Zadané údaje  jsou  obchodním tajemstvím TREFA Kameničky a navíc jsou chráněny zákonem!
************************

...je prodávané zboží nové, nebo použité?

Odpověď:    Nové zboží ze současné výroby je nové a jako takové nepotřebuje označení, že je nové. Pokud zboží nové není, JE VŽDY jesně označeno jako "Použité", nemůže dojít k omylu.
************************

...když chceme koupit větší množství zboží (např. 50 ks kapesníků).  Za jak dlouho je dostaneme?

Odpověď: můžete koupit hned, balíme následný pracovní den po objednání.

*************************

...když při koupi netrefím velikost, nechá se to vyměnit?

Odpověď:  Ano, do 14 dnů od koupi v našem obchodě je možná výměna za jinou velikost, pokud takovou velikost v našem obchodě ještě máme. Náklady na poštovné nese kupující.
************************

Oblíbené zboží

Bezpečný nákup

Zasíláme zboží již od roku 1991

Objednávky zpracováváme velmi rychle

99% zboží je skladem a ihned k dodání

Ve všem se na nás můžete spolehnout