Maskované oblečení do přírody
Zmeňte na svoju menu:
Nejprodávanější
Doporučujeme
Anketa
Můžete nám sdělit Váš věk?
Je mi do 25 let
Je mi mezi 25 až 35 lety
Je mi mezi 35 až 45 lety
Je mi mezi 45 až 55 lety
Je mi mezi 55 až 65 lety
Je mi mezi 65 až 75 lety
Je mi ned 75 let
Úvodní stránka > Obchodní podmínky > Možnosti platby

Možnosti platby

  Způsoby platby:

Poštovné při platbě předem stojí 79 Kč
Při dodávce zboží nad 2000,- Kč - doprava ZDARMA!

Při dodání zboží v ceně nad 2 000,- Kč nebudete platit dopravu Vy, ale zabezpečíme ji na naše náklady. Poštovné zdarma se vztahuje pouze pro Česko.
Do Slovenska  je treba platba vopred a pošta účtuje 225 Kč.
Platební podmínky pro zákazníky ze Slovenska:
  • zákazníkům ze Slovenska po objednání zasíláme údaje pro platbu převodem nebo online.
  • Slovenští zákazníci mají možnost zaplatit za zboží v rámci Slovenska na náš slovenský účet vedený    u FIO banky Slovensko. Nebo pomocí online internetových platebních služeb.
  • dopravu účtujeme paušalní sazbou 225 Kč.
  • jakmile od Vás obdržíme platbu, objednané zboží odesíláme bez zbytečných odkladů k Vám a DODRŽÍME PODMÍNKY.

Platební podmínky pro zákazníky z ČR:

Sami se rozhodnete a určíte si způsob platby za zboží.


Dobírkou:
Placení probíhá při převzetí zboží od pošty, nebo od PPL.
Převodem:
Během objednávky se rozhodnete o způsobu platby. Program Vás při objednávání povede. Na závěr objednávky Vám bude nabídnoto vybrat platbu PŘEVODEM. A po uzavření objednávky (nakonec) Vám program předloží platební dispozice - podklady k plabě. Jakmile penize přijdou, my bez zbytečných odkladů provedeme odeslání Vaší objednávky a DODRŽÍME podmínky.

Platby za objednávky zasílejte na účet TREFA Vojenský prodej s.r.o. číslo 2300624957 / 2010 vedený u FIO banka Havlíčkův Brod.


PayPal:Acceppt:  
Během objednávky se rozhodnete o způsobu platby. Program Vás při objednávání povede. Na závěr objednávky Vám bude nabídnoto vybrat platbu PayPal. A po uzavření Vám program předloží platební tlačítko (platební bránu) PayPal. Placení probíhá OnLine přímo ze stránek PayPal. Jakmile penize prijdou, my bez zbytečných odkladů, provedeme odeslani Vasi objednávky a DODRZIME podminky.
Hotově, přijedete si:
Přijedete do obce Kameničky, okres Chrudim. Než se k nám vypravíte, zavolejte, nebo napište prosím předem, kdy přijedete, abyste se neprojeli... Zboží by mohlo být vyprodané, nebo bychom nemuseli být přítomni.
Připravujeme ...

Kartou:    Během objednávky se rozhodnete o způsobu platby. Program Vás při objednávání povede. Na závěr objednávky Vám bude nabídnoto vybrat platbu Kartou. po uzavření Vám program předloží platební tlačítko (platební bránu) banky Placení probíhá OnLine přímo ze stránek banky Jakmile penize prijdou, my bez zbytečných odkladů, provedeme odeslani Vasi objednávky a DODRZIME podminky.
Mobilem: 
Během objednávky se rozhodnete o způsobu platby. Program Vás při objednávání povede. Na závěr objednávky Vám bude nabídnoto vybrat platbu Kartou. po uzavření Vám program předloží platební tlačítko (platební bránu) banky Placení probíhá OnLine přímo ze stránek banky Jakmile penize prijdou, my bez zbytečných odkladů, provedeme odeslani Vasi objednávky a DODRZIME podminky.
Novinkovač
Zadejte svůj e-mail a dáme Vám vědět o novém zboží, o změnách, které Vás mohou zajímat:
Ukáže se poslední zpráva